fbpx

Kontakt

V mag Życie bez przesady tworzą Łucja Wierzchowska (Redaktor Naczelna) oraz Weronika Potepa (Dyrektor Kreatywna) wraz z cudowną redakcją.


Jeśli chcesz się z nami skontaktować, najpewniejszą drogą jest mail: kontakt@v-mag.pl. 


Reklama

Jeśli prowadzisz etyczną markę, V mag to świetne miejsce na reklamę Twoich produktów! Napisz do nas maila na adres kontakt@v-mag.pl, a zaproponujemy Ci rozwiązanie reklamowe szyte na miarę.

Patronaty

Regularnie patronujemy wydarzeniom oraz obejmujemy patronatem pozycje wydawnicze o tematyce ogólnie pojętego świadomego życia. Zapraszamy do kontaktu!

Współpraca

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją do życia bez przesady! Jeśli myślisz, że mogłabyś lub mógłbyś nam pomóc – napisz do nas wiadomość na adres mailowy podany wyżej. Nie zapomnij załączyć próbki swoich umiejętności i powiedzieć nam, dlaczego chcesz współpracować akurat z nami. Czekamy na Twoje pomysły!

Nasza misja

V mag to wartościowe treści o diecie roślinnej, zero waste i szeroko pojętym świadomym życiu. Rozmawiamy z inspirującymi osobami i dzielimy swoimi przemyśleniami. Chcemy przekonać Cię, że da się znaleźć złoty środek między codzienną gonitwą a życiem zgodnym z naturą. Poszukajmy go razem!